MİSYON

Uluslararası standart profesyonel ve kaliteli vinç sistemleri imalatı , vinç sistemleri bakım ve onarım, vinç teknik servisi ve vinç yedek parçaları konusun da hizmet sunmak.


Özel vinç sistemlerini üretebilmek için en kaliteli malzemeleri sağlamak ve bu konuda profesyonel hizmet sağlayan tedarikçilere ulaşmak. Müşterilerimize tüm vinç modelerinde kaliteli hizmet sağlamak. Etkinliğimiz, çalışma esnekliğimiz, hızımız sayesinde Ankara’da ve Türkiye’de tüm şahıs, kurum ve kuruluşların vinç sistemleri ihtiyaçlarına çözüm bulmak, katkı sağlamak. Vinç organizasyoncuları ve vinç imalatçıları arasında en başarılı firma olmak. Türkiye ve Dünyada sektörümüzünen önde gelen firmaları arasında yer alırken vinç imalatı ve vinç sistemleri konusunda sektörün 1 numaralı firması haline gelmek . Müşterilerimize vinç sistemleri konusunda en iyi hizmeti sağlamak. Siz değerli müşterilerimize vinç sistemleri konusunda en iyi hizmeti sağlarken ekstra maliyetlere karşı en ekonomik çözümleri sunmak. Vinç sistemlerinin kurulumu ve montajı en iyi şekilde yaparak sizlere hizmet vermek.

VİZYON

Firmamız 22.10.1991 tarihinde Ankara’da, Ostim OSB.’de Mak. Müh. Sebaattin TUNCER tarafından VİNKON MÜHENDİSLİK, VİNÇ. KONSTRÜKSİYON SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. adıyla kurulmuştur.


Vinkon Mühendislik Vinç Sistemleri Olarak Değerlerimiz;

Vinçlerimizi üretim konusunda uzmanlık alanlarımız da sürekli gelişim Vinç sistemleri imalat, montaj ve kurulum hizmetlerinde kalite güven ve hız Vinç sektötünün ahlaki değerlerine saygı Herşey dahil hizmet ve fiyatlandırma sunmak 7 gün 24 saat sürekli irtibat ve ulaşılabilirlik sağlamak Kusursuz kalite ve güvenilir hizmet anlayışı Genç, dinamik ve alanında uzman ekip ile çalışmak İşinizi kolaylaştırabilecek teknolojinin sunduğu her türlü cihazı kullanarak sizlere en kaliteli ve en iyi hizmeti sunmaktır.